اطلاعات محصول

کروز کنترل جکJ5 اتومات چیست و چگونه کار میکند

برای خودروی جک JAC J5 دنده اتوماتیک ، کلید های کروزکنترل بر روی فرمان سمت چپ و به صورت قرینه با کلیدهای
کنترل سیستم صوتی نصب می شوند. مجموعه هر دو کلید روی فرمان دارای بک لایت ( نور پس زمینه ) به رنگ آبی و رنگ خود کلیدها مانند کلید فعلی سیستم صوتی به رنگ مشکی می باشند. برای راه اندازی کروز کنترل این خودرو نیاز به نصب یک ecu مجزا برای سیستم کروز کنترل می باشد که این ecu کاملاً با سیستم الکترونیکی خودرو سازگار بوده و کوچکترین اشکال یا اختلالی به وجود نمی آورد. مجموعه کروز کنترل این خودرو شامل ecu ، برد اینترفیس ، دسته سیم اصلی ، سوکت فابریک پدال گاز و کلیدهای روی فرمان می باشد. عملکرد این سیستم بر روی جک نیز نظیر سایرخودروها کاملاً دقیق و خالی از اشکال می باشد . مشخصات کلی سیستم کروز کنترل ارائه شده توسط آرون کار برای خودروی جک j5 به شرح زیر می باشد:
1- کلیدهای کروز کنترل به همراه کلیدهای کنترل صدای جدید به صورت فابریک بر روی فرمان نصب می گردد
2- هر دو کلید کنترل صدا و کروز کنترل مانند کلیدهای اصلی به رنگ مشکی بوده و دارای back light آبی می باشند ، به این معنا که در داخل کلید LED هایی وجود دارد که نوشته های روی کلیدها مطابق تصاویر به رنگ آبی روشن می شوند
3- یونیت کنترل اصلی ساخت ایران می باشد
4- برای نصب دستگاه به پدال گاز خودرو از سوکتهای فابریک استفاده می گردد
5- دستگاه نصب شده علاوه بر کروز کنترل دارای سیستم محدود کننده سرعت یا لیمیتر (SPEED LIMITER) نیز می باشد.
6- نمایشگر کروز کنترل در پشت آمپر بنا به تقاضای مشتری فعال می گردد
7- با تغییر وضعیت گیربکس از N به D کروز کنترل غیر فعال می گردد
8- چنانچه گیربکس در وضعیت N باشد کروز کنترل به هیچ وجه فعال نمی گردد
9- عملکرد دستگاه با دقت بالا و تلرانس سرعت بسیار کم می باشد
10- هرچند که استفاده از سیستم CAN باعث تسریع در نصب دستگاه می گردد ، با اینحال به دلیل احتمال ایجاد اختلال در سیستم CAN ، سیگنال های مورد نیاز به طور مستقیم از پدال ترمز و گیربکس گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که استفاده از سیستم CAN فقط و فقط باعث تسریع در نصب دستگاه می گردد و کوچکترین تأثیری در بهبود عملکرد دستگاه ندارد.
11- دستگاه دارای دو سال ضمانت بی قید و شرط می باشد

تقاضا می شود قبل از اقدام به خرید و نصب کروز کنترل برای خودروی JAC J5 حتماً به موارد زیر توجه فرمایید:
در سالهای اخیر با توجه به افزایش چشمگیر نرخ دلار و بالارفتن قیمت کالاهای اصلی ، عرصه برای ورود اجناس بی کیفیت ساخت کشور چین و نیز تولید برخی از کالاها با کیفیت نا مطلوب در داخل کشور بیش از پیش باز شده است. در خصوص سیستم کروز کنترل ، اخیراً برخی از شرکتهای داخلی با کمک سازندگان چینی ، اقدام به کپی برداری و ساخت دستگاه کروز کنترل برای خودروی JAC و دیگر خودروها از روی نمونه های اصلی نموده و به جای تبلیغات مثبت برای کالای خود ، از طریق تخریب و تبلیغات منفی برای کالای اصلی و با معرفی کالای اصلی به عنوان غیر استاندارد و نیز ساخت ویدئو کلیپ و سایر روشها قصد بالا بردن میزان فروش خود را دارند. جالب آن است که برای اغوای مشتریان و القای بالا بودن کیفیت، اقدام به قیمت گذاری و فروش آن با قیمتهایی بالاتر از قیمت اجناس اصلی می نمایند، در حالیکه قیمت تمام شده کمتر از یک پنجم قیمت فروش این دستگاهها بوده و این مطلب به راحتی قابل اثبات است.
حال سوالی که مطرح می گردد اینست که چگونه ممکن است کپی از اصل با کیفیت تر باشد؟ اگر چنین است چرا این شرکتها جنس تولید داخل را در داخل قوطی و بسته بندی که دقیقاً از روی نمونه اصلی ساخته شده است عرضه می نمایند؟ اگر کالای اصلی بی کیفیت و پر از اشکال است چگونه این شرکتها قبلاً به مقدار زیاد اقدام به فروش و تبلیغات برای آن می نموده اند؟ اگر کالای اصلی پر از اشکال است چرا به جای کپی برداری از آن اقدام به ساخت یا واردات کالایی با شکل جدید و با طراحی جدید ننموده اند؟ متأسفانه اینگونه تبلیغات در واقع نوعی توهین به شعور مشتریان آگاه و سوء استفاده از ناکافی بودن اطلاعات فنی برخی دیگر از مشتریان می باشد. این گونه از اشخاص یا شرکتها ، به جای بالا بردن خود ، سعی در پائین آوردن رقبا دارند که کاری غیر منصفانه و غیر اخلاقی می باشد.
در نهایت سعی ما آن است که به جای فریب دادن مشتریان ، با ارائه اطلاعات کافی قضاوت را به خود آنها بسپاریم.
لازم به ذکر است که تا دو هفته پس از نصب دستگاه چنانچه مشتری به هر علت از عملکرد دستگاه ناراضی بوده و یا دستگاه نصب شده مشخصات فوق الذکر را نداشته باشد، دستگاه بدون قید و شرط پس گرفته شده و مبلغ دریافتی عیناً عودت می گردد. این مطلب به صورت مکتوب در فاکتور فروش قید می گردد.