درباره ما

شرکت آرون کاریارا در سال 87 با هدف واردات ، طراحی یا ساخت سیستم های کمکی جدید برای خودروهای موجود در ایران تأسیس گردید و در حال حاضر عمده فعالیت این شرکت به طور تخصصی تأمین سیستم کروز کنترل وسیستم محدود کننده سرعت (لیمیتر) برای اغلب خودروهای ساخت داخل و یا وارداتی می باشد. تا قبل از تأسیس این شرکت ، کروزکنترل در ایران تنها برای خودروهای خانواده پژو (پژو 206 ، پارس ، 405 وسمند) موجود بوده وتوسط شرکتهای دیگری عرضه می گردید . با انجام مطالعاتی بر روی سیستم های الکترونیکی سایر خودروها ، تجهیزات کروز کنترل اصلی بسیاری از دیگر خودروها نظیر نیسان ماکسیما ، سوزوکی ویتارا ، مزدا 3 ، تویوتا کمری ، تویوتا پرادو ، هیوندا آوانته و … توسط این شرکت تهیه وامکان راه اندازی آنها برای اولین بار درایران فراهم گردید .

به تازگی مدل جدیدی از کروز کنترل مخصوص خودروهای دارای پدال گاز برقی توسط کارشناسان این شرکت طراحی و ساخته شده است که دارای قابلیتهایی است که برخی از آنها برای اولین بار در بازار افترمارکت در دنیا توسط این شرکت عرضه گردیده اند.
دستگاه کروز کنترل مدل AC900 ارائه شده توسط شرکت آرون کاریارا که علاوه بر کروز کنترل دارای سیستم محدود کننده سرعت یا لیمیتر و نمایشگر دیجیتال OLED نیز می باشد، با در نظر داشتن آخرین فناوریهای مورد استفاده در سیتمهای الکترونیکی و شبکه مولتی پلکس خودروهای جدید، به طور کامل در داخل کشور طراحی و ساخته شده و در طراحی و ساخت این دستگاه از تجارب بیش از 10 ساله متخصصان شرکت در زمینه فروش و نصب سیستمهای مشابه وارداتی به طور کامل استفاده گردیده و نهایت تلاش بر این بوده است که با ارائه دستگاهی با حداکثر ایمنی و دقت و کارایی بالا ، رضایت مشتریان گرانقدر تا حد امکان جلب گردد . برخی از قابلیتهای انحصاری این دستگاه به شرح زیر می باشند:
– دارای نمایشگر دیجیتال با قابلیت نمایش و تنظیم سرعت با دقت 1km/hr و نیز نمایش سرعت واقعی خودرو ، نمایش روشن بودن حالت های کروز یا لیمیتر ، نمایش مقادیر حافظه و فعال یا غیر فعال بودن سیستم
– قابلیت عیب یابی و نمایش کدهای خطا به صورت دیجیتال بر روی صفحه نمایشگر
– قابلیت دریافت اطلاعات از شبکه های مولتی پلکس CAN و LIN در خودروهای جدید و به تبع ، کمتر شدن مقدار سیم کشی و سهولت نصب
– قابلیت دریافت اطلاعات به صورت آنالوگ در مورد خودروهای قدیمی که مجهز به شبکه مولتی پلکس نمی باشند
– در نظر گرفتن یک بازر با تن صدا های متفاوت برای حالتهای مختلف روشن و خاموش کروز و لیمیتر، فعال شدن یا غیر فعال شدن سیستم، کم و زیاد نمودن سرعت
– دقت بالاتر و تلرانس کمتر نسبت به نمونه های وارداتی
– امکان تنظیم سرعت و فعال نمودن لیمیتر در حالت توقف خودرو ( لیمیتر درجا)
– دارای دو حافظه دائم برای کروز کنترل و لیمیتر به صورت مجزا